Zapewniam profesjonalną obsługę fotograficzną, filmową i szkoleniową dla firm i osób prywatnych. Tworzę kontent w formie obrazu na strony www, do mediów społecznościowych oraz publikacji.Usprawniam system komunikacji online, szkolę zespoły w podnoszeniu jakości zdjęć zamieszczanych w sieci. Oferuję autorskie rozwiązania wizerunkowe tak aby Twoja Firma za pomocą obrazu mogła wdrażać i realizować wyznaczone strategie.  Jako niezależny fotograf i trener pracuję min. dla:


2aea187b-adfe-4b63-90be-071a88b945c4pnganja   choluy dlajpg

anja choluy dlajpg  choluy anja dlajpg  anja choluy   dlajpg

choluy dlagif anja choluy zdjecia dlajpg anja choluy dla jpg

   Zdjęcia i filmy potrzebne są Markom na wielu płaszczyznach : w prasie, internecie, mediach społecznościowych, prezentacjach. Jeśli sam prowadzisz profile w Mediach Społecznościowych  możesz skorzystać ze Szkolenia z wizerunku, które opracowałam i stworzyłam w oparciu o potrzeby  klientów. 
Wiedzą na ten temat w szerszym zakresie dzielę się z przedsiębiorcami od 2015 roku. Jako wykładowca i trener goszczę na prestiżowych warsztatach o jakości i wizerunku w internecie szkoląc przedsiębiorców z całego świata.

Stworzyłam Autorskie Szkolenie dotyczące Budowania Wizerunku, w którym z sukcesem wzięło udział ponad tysiąc przedsiębiorców w tym takie marki jak :

anja choluy dla jpg   anja   choluy dlajpganja choluy zdjecia dlajpg

choluy anja dlajpg

anja choluy   dlajpg

Potrzebujesz narzędzi i rozwiązań dotyczących budowania wizerunku Twojej Marki? Sprawdź program szkolenia tutaj.


   

                                                                                                              ANJA CHOLUY 13png Sprawdź podstawowe kategorie zdjęć i wybierz te, które są Ci najbliższe i dotyczą potrzeb Twojej Marki lub kliknij w link PORTFOLIO

Nie znalazłeś odpowiedniej kategorii? Napisz do mnie.Architecture is avisual art and the buildings speak for themselves 1jpg


Architecture is avisual art and the buildings speak for themselves 2jpg


Architecture is avisual art and the buildings speak for themselvesjpg

Poniżej klikając na zdjęcie znajdziesz listę filmów,które
 ukazują tajniki pracy podczas Sesji Zdjęciowych 
 ANJA CHOLUY 15png
 Kliknij  na zdjęcie poniżej, jeśli chcesz przenieść się do zdjęć zrobionych w czasie pracy, podróży, szkoleń i wyjazdów z klientami. 
ANJA CHOLUY 16png


ZAUFANIE  

Bobbi Brown & La Mer Brand Menager


Anja to świetny, profesjonalny fotograf,który doskonale orientuje się w Mediach Społecznościowych. Miałam przyjemność pracować z Anją podczas wydarzeń, sesji zdjęciowych, a także warsztatów dotyczących aktywacji zespołu w mediach społecznościowych i dostępnych narzędzi do edycji zdjęć.
Anja ma swobodę dostosowania się do różnych odbiorców i potrzeb dot. projektu, a jej dbałość o szczegóły sprawia ,że jest świetnym partnerem do współpracy.

Kilian & Jo Malone London & DKNY & Michael Kors

Anja dba o najwyższą jakość zdjęć dla marek luksusowych, którymi zarządzam. Szkolenia, które przeprowadziła z moim zespołem zainspirowały i znacznie podniosły jakość zdjęć zamieszczanych w Social Media.

Sales & Education Executive CEN Jo Malone London

Pracowałam wielokrotnie z Anją Choluy przy projektach dla produktów luksusowych. Nie znam lepszego profesjonalisty. Poza zaangażowaniem, perfekcjonizmem, spokojem i uśmiechem Anja wnosi do projektu coś więcej ... swoje serce. Pracując z nią miałam poczucie, że projekt odniesie sukces i tak też się działo za każdym razem.

 

JESTEŚ NA INSTAGRAMIE ? DOŁĄCZ DO MNIE  

  

imagesjpg