Specjalizuję się  w tworzeniu contentu w formie obrazu dla moich klientów. To materiały do stron www,  mediów społecznościowych oraz publikacji. Mówiąc prościej tworzę Marketing treści, który kształtuje i wzmacnia wizerunek Marki, generuje leady, wzmacnia działania SEO.

Zgodnie ze strategią komunikacji Marki Usprawniam system komunikacji online. Tworzę i wdrażam strategie content marketingową na wielu polach komunikacji marki dbając o jej spójność  i autentyczność.

Kilka lat temu odkryłam, iż wielką satysfakcję sprawia mi przekazywanie zdobytej wiedzy i doświadczeń, Dlatego szkolę zespoły w podnoszeniu jakości zdjęć zamieszczanych w sieci. Oferuję autorskie rozwiązania wizerunkowe tak aby Twoja Firma za pomocą obrazu mogła wdrażać i realizować wyznaczone strategie.  Jako niezależny fotograf i trener pracuję min. dla:


2aea187b-adfe-4b63-90be-071a88b945c4pnganja   choluy dlajpg

anja choluy dlajpg  choluy anja dlajpg  anja choluy   dlajpg

choluy dlagif anja choluy zdjecia dlajpg anja choluy dla jpg

   



Kontent  wymaga starannego przygotowania, doskonałej jakości, pomysłu i strategii. Jeśli samodzielnie prowadzisz profile w Mediach Społecznościowych  możesz skorzystać ze Szkolenia Budowania wizerunku Marki, które opracowałam i stworzyłam w oparciu o potrzeby  klientów. Skorzystało z niego ponad tysiąc przedsiębiorców.

 Marki, które skorzystały ze szkolenia:

anja choluy dla jpg   anja   choluy dlajpganja choluy zdjecia dlajpg

choluy anja dlajpg

anja choluy   dlajpg

Potrzebujesz narzędzi i rozwiązań dotyczących budowania wizerunku Twojej Marki? Sprawdź program szkolenia tutaj.

 
 

CO MYŚLĄ KLIENCI?

Bobbi Brown & La Mer Brand Menager


Anja to świetny, profesjonalny fotograf,który doskonale orientuje się w Mediach Społecznościowych. Miałam przyjemność pracować z Anją podczas wydarzeń, sesji zdjęciowych, a także warsztatów dotyczących aktywacji zespołu w mediach społecznościowych i dostępnych narzędzi do edycji zdjęć.
Anja ma swobodę dostosowania się do różnych odbiorców i potrzeb dot. projektu, a jej dbałość o szczegóły sprawia ,że jest świetnym partnerem do współpracy.

Kilian & Jo Malone London & DKNY & Michael Kors

Anja dba o najwyższą jakość zdjęć dla marek luksusowych, którymi zarządzam. Szkolenia, które przeprowadziła z moim zespołem zainspirowały i znacznie podniosły jakość zdjęć zamieszczanych w Social Media.

Sales & Education Executive CEN Jo Malone London

Pracowałam wielokrotnie z Anją Choluy przy projektach dla produktów luksusowych. Nie znam lepszego profesjonalisty. Poza zaangażowaniem, perfekcjonizmem, spokojem i uśmiechem Anja wnosi do projektu coś więcej ... swoje serce. Pracując z nią miałam poczucie, że projekt odniesie sukces i tak też się działo za każdym razem.

 

JESTEŚ NA INSTAGRAMIE ? DOŁĄCZ DO MNIE  

  

imagesjpg