BIOGRAFIA

Urodziłam się w Polsce. W wieku 21 lat przeprowadziłam się do Norwegii. Pierwszy aparat dostałam w prezencie.  Poważne zainteresowanie fotografią rozwinęło się kiedy mieszkałam w Oslo. To zainteresowanie rozwinęło się później z prywatnych sesji zdjęciowych na narracyjną fotografię biznesową i rozkwitło podczas studiów MBA.W 2015 zostałam zarekomendowana do zespołu Smashbox L.A. w grupie  Estee Lauder, i wkrótce dołączyłam do zespołu jako niezależny fotograf i trener. Od tego czasu  stałam się ugruntowaną marką w branży biznesowej i beauty z listą min. takich klientów jak :


2aea187b-adfe-4b63-90be-071a88b945c4pnganja   choluy dlajpg

anja choluy dlajpg  choluy anja dlajpg  anja choluy   dlajpg

choluy dlagif anja choluy zdjecia dlajpg anja choluy dla jpg

   


Zdjęcia, które tworzę pracują dla moich klientów na wielu płaszczyznach. Ukazały się min. w Kikimora Magazine, Voyage, Vogue, Sens, Fashion, czy Harpers Bazaar.  Przed moim obiektywem stanęli min. Marek Bukowski, Katarzyna Glinka, Mistrz Olimpijski Paweł Nastula, czy Marcelina ZawadzkaW 2014 roku miałam swoją pierwszą wystawę pt:  "INTIMACY" w Warszawie. W 2018 r.odbyła się druga z wystaw pt: „FEMINNITY”
Stworzyłam Zdjęcia na okładki książek : " Gra o Biznes" i "Dorastanie w Zaufaniu".


ANJA CHOLUY 12png   
Dzielę się wiedzą o tym jak dbać o wizerunek Marki w sieci i od 2015 roku goszczę jako wykładowca i trener na prestiżowych warsztatach o jakości i wizerunku online. 

Stworzyłam Autorskie Szkolenie dotyczące Budowania Wizerunku,w którym z sukcesem wzięło udział ponad kilkuset przedsiębiorców w tym takie marki jak : La Mer, Sephora , Jo Malone London czy Estee Lauder Group.

Jeśli potrzebujesz narzędzi i rozwiązań dotyczących budowania wizerunku Twojej Marki sprawdź czego możesz się nauczyć klikając tutaj.


                                                                                                              ANJA CHOLUY 13pngTu znajdziesz listę filmów,które stworzyłam dla moich Klientów, jak również tych, które pokazują kulisy pracy podczas Sesji Zdjęciowych. Znajdziesz też podsumowania Twórczych lat pracy. Styl, sposób w jaki pracuję oraz wywiady dla Time For Business TV o tym czy każdy może zostać freelancerem. 
ANJA CHOLUY 15png
Jeśli lubisz zaglądać za kulisy, kliknij koniecznie na zdjęcie poniżej. Ono przeniesie Cię do zdjęć zrobionych w czasie pracy, podróży, szkoleń i wyjazdów z klientami. 
ANJA CHOLUY 16png


ZAUFANIE  

Bobbi Brown & La Mer Brand Menager


Anja to świetny, profesjonalny fotograf,który doskonale orientuje się w Mediach Społecznościowych. Miałam przyjemność pracować z Anją podczas wydarzeń, sesji zdjęciowych, a także warsztatów dotyczących aktywacji zespołu w mediach społecznościowych i dostępnych narzędzi do edycji zdjęć.
Anja ma swobodę dostosowania się do różnych odbiorców i potrzeb dot. projektu, a jej dbałość o szczegóły sprawia ,że jest świetnym partnerem do współpracy.

Kilian & Jo Malone London & DKNY & Michael Kors

Anja dba o najwyższą jakość zdjęć dla marek luksusowych, którymi zarządzam. Szkolenia, które przeprowadziła z moim zespołem zainspirowały i znacznie podniosły jakość zdjęć zamieszczanych w Social Media.

Sales & Education Executive CEN Jo Malone London

Pracowałam wielokrotnie z Anją Choluy przy projektach dla produktów luksusowych. Nie znam lepszego profesjonalisty. Poza zaangażowaniem, perfekcjonizmem, spokojem i uśmiechem Anja wnosi do projektu coś więcej ... swoje serce. Pracując z nią miałam poczucie, że projekt odniesie sukces i tak też się działo za każdym razem.

 

JESTEŚ NA INSTAGRAMIE ? DOŁĄCZ DO MNIE  

  

imagesjpg