WITAJ NA STRONIE ANJA CHOLUY

 REPREZENTUJĄCEJ MARKĘ ANJA CHOLUY CONCEPT

 Anja Choluy CONCEPT to kreatywna agencja wizerunkowa, która prezentuje Twoją markę w Internecie i wspiera ją w Social Media,   

Jestem specjalistą ds. Wizerunku Marki w Sieci i profesjonalną Fotograf. Umysłem kreatywnym, który wraz z najlepszym zespołem ekspertów realizuje dla Ciebie profesjonalną, kompleksową obsługę w zakresie :

DORADZTWA I BUDOWANIA WIZERUNKU MARKI ONLINE ,

FOTOGRAFII, PRODUKCJI FILMOWEJ  i SZKOLEŃ.

 Wysokie wymagania i duża konkurencja sprawiają,że aby być widocznym, a co najważniejsze wiarygodnym trzeba spełniać kilka kryteriów. Przede wszystkim zadbać o DOBRE ZDJĘCIA. To inwestycja w wiele pól komunikacji min. strony www, prasy, social mediów. Zapewnić sobie DOBRĄ KOMUNIKACJĘ WIZUALNĄ, ponieważ klienci kupują oczami oraz zaplanować ODPOWIEDNIĄ STRATEGIĘ KOMUNIKACJI  na różnych polach eksploatacji w sieci.

Jako Przedsiębiorca, absolwentka MBA i artysta umiejętnie łączę doświadczenie i wiedzę dostarczając moim klientom najlepszych rozwiązań dotyczących wizerunku Marki Online. 

Od 10 lat pracuję dla Klientów z całego świata. Zaufały mi takie marki jak  Estee Lauder Group, Bobbi Brown, La Mer, Jo Malone London, Smashbox czy Fossil Polska, liderzy, właściciele małych i średnich przedsiębiorstw oraz osoby publiczne.

 Zdjęcia pracują dla moich klientów na wielu polach eksploatacji : W prasie, mediach społecznościowych, stronach www, publikacjach, materiałach reklamowych oraz okładkach książek.

W autorskich szkoleniach dotyczących wizerunku marki w sieci wzięło udział już ponad kilkaset osób, przedsiębiorców i dystrybutorów.

Od kilku lat przekazuję wiedzę całym zespołom, dużym i małym firmom  o tym jak lepiej prezentować się w sieci , jak podnieść jakość zdjęć fotografii mobilnej, kiedy i jak zamieszczać, by na bieżąco aktualizować oferty w mediach społecznościowch,  informować klientów o ważnych wydarzeniach i sprawić by profil był profesjonalny i wyróżniał się na tle informacji jaka dociera do nas każdego dnia.

Współpracuję i łączę się z najlepszymi tak abyś otrzymał najlepszą jakość usług.


ZAUFANIE KLIENTÓW

Bobbi Brown & La Mer Brand MenagerAnja to świetny, profesjonalny fotograf,który doskonale orientuje się w Mediach Społecznościowych. Miałam przyjemność pracować z Anją podczas wydarzeń, sesji zdjęciowych, a także warsztatów dotyczących aktywacji zespołu w mediach społecznościowych i dostępnych narzędzi do edycji zdjęć.
Anja ma swobodę dostosowania się do różnych odbiorców i potrzeb dot. projektu, a jej dbałość o szczegóły sprawia ,że jest świetnym partnerem do współpracy.

Kilian & Jo Malone London & DKNY & Michael Kors

Anja dba o najwyższą jakość zdjęć dla marek luksusowych, którymi zarządzam. Szkolenia, które przeprowadziła z moim zespołem zainspirowały i znacznie podniosły jakość zdjęć zamieszczanych w Social Media.

Nutricia Director Poland

W pełni polecam Anję Choluy, szczególnie w biznesie, ponieważ Anja to dla mnie gwarancja najwyższej jakości.

Sales & Education Executive CEN Jo Malone London

Pracowałam wielokrotnie z Anją Choluy przy projektach dla produktów luksusowych. Nie znam lepszego profesjonalisty. Poza zaangażowaniem, perfekcjonizmem, spokojem i uśmiechem Anja wnosi do projektu coś więcej ... swoje serce. Pracując z nią miałam poczucie, że projekt odniesie sukces i tak też się działo za każdym razem.