Dzień dobry! Zapewne nie jesteś tu przypadkiem :)


Jestem Twoim przewodnikiem po świecie obrazu. Specjalizuję się  w tworzeniu visual contentu dla moich klientów. Tworzę strategię komunikacji Marki w sieci i za pomocą takich narzędzi jak zdjęcia, grafika, video dbam o to, jak Twoja Marka prezentuje się Online.

Pracuję nad wizerunkiem Marki w sieci niezmiennie od 12 lat w oparciu o dwa filary : jakość i prostotę. Tworzę i wdrażam autorskie rozwiązania na wielu polach komunikacji, dbając o jej spójność  i autentyczność.

 Doświadczenie i wykształcenie pozwalają mi przenosić kreatywność na konkretne rozwiązania biznesowe dla Twojej Marki. 

Stawiam na wzajemne relacje, budowanie zaufania klienta do marki oraz świadome budowanie wizerunku. Odkryłam też, że lubię dzielić się zdobytym doświadczeniem i wiedzą, dlatego ze  mną możesz nauczyć się jak podnieść jakość tego co zamieszczasz w sieci za pomocą bezpłatnych narzędzi.  
Chcesz samodzielnie dbać o wizerunek Twojej Marki Online, pokażę Ci jak robić to dobrze.

 Kliknij i sprawdź co przygotowałam dla Ciebie w tym zakresie:  Budowanie Wizerunku Marki - kurs . Po tym kursie Twoja Firma za pomocą obrazu będzie mogła realizować wyznaczone strategie.


  

Od nowego roku 2020' uruchomiłam dla moich klientów Agencję Visual Marketingu & Social Media Communication, która kompleksowo obsługuje Twoją Firmę w internecie. Chcesz sprawdzić jak

przenieś swój Brand na wyższy poziom komunikacji i nie martwić się więcej o to, jak stworzyć spersonalizowaną, szczerą i profesjonalną więź z klientami online?

Sprawdź co możemy osiągnąć ...

White and Black Minimalist Modelling Portfolio PresentationpngJako niezależny fotograf i trener pracuję min. dla:


2aea187b-adfe-4b63-90be-071a88b945c4pnganja   choluy dlajpg

anja choluy dlajpg  choluy anja dlajpg  anja choluy   dlajpg

choluy dlagif anja choluy zdjecia dlajpg anja choluy dla jpg

   A oto niektóre Marki, które skorzystały z mojego szkolenia:

anja choluy dla jpg   anja   choluy dlajpganja choluy zdjecia dlajpg

choluy anja dlajpg

anja choluy   dlajpg261dc466-54c8-4cfd-838f-7c4a13542ed3jpg

Sprawdź program szkolenia tutaj.

 
 

CO MYŚLĄ KLIENCI?

Bobbi Brown & La Mer Brand Menager


Anja to świetny, profesjonalny fotograf,który doskonale orientuje się w Mediach Społecznościowych. Miałam przyjemność pracować z Anją podczas wydarzeń, sesji zdjęciowych, a także warsztatów dotyczących aktywacji zespołu w mediach społecznościowych i dostępnych narzędzi do edycji zdjęć.
Anja ma swobodę dostosowania się do różnych odbiorców i potrzeb dot. projektu, a jej dbałość o szczegóły sprawia ,że jest świetnym partnerem do współpracy.

Kilian & Jo Malone London & DKNY & Michael Kors

Anja dba o najwyższą jakość zdjęć dla marek luksusowych, którymi zarządzam. Szkolenia, które przeprowadziła z moim zespołem zainspirowały i znacznie podniosły jakość zdjęć zamieszczanych w Social Media.

Sales & Education Executive CEN Jo Malone London

Pracowałam wielokrotnie z Anją Choluy przy projektach dla produktów luksusowych. Nie znam lepszego profesjonalisty. Poza zaangażowaniem, perfekcjonizmem, spokojem i uśmiechem Anja wnosi do projektu coś więcej ... swoje serce. Pracując z nią miałam poczucie, że projekt odniesie sukces i tak też się działo za każdym razem.

 

JESTEŚ W SOCIAL MEDIA ? DOŁĄCZ DO MNIE!