BIOGRAFIA

Anja urodziła się w Polsce. W wieku 21 lat przeprowadziła się do Norwegii. Pierwszy aparat podarował jej mąż. Jej poważne zainteresowanie fotografią rozwinęło się podczas przeprowadzki do Oslo. Zainteresowanie przeniosło się później z prywatnych sesji zdjęciowych na narracyjną fotografię biznesową i rozwinęło podczas studiów Master of Business Administration.

W 2015 zarekomendowana do zespołu Smashbox L.A. w grupie  Estee Lauder, Anja Choluy wkrótce dołączyła do zespołu w Warszawie jako niezależny fotograf i trener. Od tego czasu Choluy stała się ugruntowaną marką w branży biznesowej i beauty z imponującą listą klientów, publikując min. w Kikimora Magazine, Voyage, Vogue, Sens, Fashion, czy Harpers Bazaar. Pracowała dla gwiazd takich jak Marek Bukowski, Katarzyna Glinka, Mistrz Olimpijski Paweł Nastula, czy Marcelina Zawadzka. W 2014 roku Choluy miała swoją pierwszą wystawę  "INTIMACY" w Warszawie. W 2018 r. Choluy wystąpiła z drugą wystawą pt: „FEMINNITY”, Jej zdjęcia ukazały się na okładkach książek : " Gra o Biznes" i "Dorastanie w Zaufaniu".

Choluy od 2015 roku gości jako wykładowca i trener na prestiżowych warsztatach i wykładach o jakości i wizerunku marki. W jej autorskim szkoleniu dotyczącym Budowania Wizerunku w Sieci wzięło udział ponad kilkuset przedsiębiorców oraz marki: La Mer, Sephora , Jo Malone London czy Estee Lauder Group.


ZAUFANIE KLIENTÓW

Bobbi Brown & La Mer Brand MenagerAnja to świetny, profesjonalny fotograf,który doskonale orientuje się w Mediach Społecznościowych. Miałam przyjemność pracować z Anją podczas wydarzeń, sesji zdjęciowych, a także warsztatów dotyczących aktywacji zespołu w mediach społecznościowych i dostępnych narzędzi do edycji zdjęć.
Anja ma swobodę dostosowania się do różnych odbiorców i potrzeb dot. projektu, a jej dbałość o szczegóły sprawia ,że jest świetnym partnerem do współpracy.

Kilian & Jo Malone London & DKNY & Michael Kors

Anja dba o najwyższą jakość zdjęć dla marek luksusowych, którymi zarządzam. Szkolenia, które przeprowadziła z moim zespołem zainspirowały i znacznie podniosły jakość zdjęć zamieszczanych w Social Media.

Nutricia Director Poland

W pełni polecam Anję Choluy, szczególnie w biznesie, ponieważ Anja to dla mnie gwarancja najwyższej jakości.

Sales & Education Executive CEN Jo Malone London

Pracowałam wielokrotnie z Anją Choluy przy projektach dla produktów luksusowych. Nie znam lepszego profesjonalisty. Poza zaangażowaniem, perfekcjonizmem, spokojem i uśmiechem Anja wnosi do projektu coś więcej ... swoje serce. Pracując z nią miałam poczucie, że projekt odniesie sukces i tak też się działo za każdym razem.