MARKA W SIECI

Jestem przedsiębiorcą.

Ponad 12 lat pracuję dla firm i marek osobistych tworząc kontent w postaci zdjęć i filmów do celów biznesowych i komercyjnych. Planuję strategie marketingowe w sieci w oparciu o kontent który tworzę.
Bardzo pomaga mi w tym mój nos, doświadczenie jak również wykształcenie. Jestem absolwentką MBA.

Dbam całym sercem o wizerunki online moich klientów mając na uwadze przede wszystkim ich prawdziwość, umiejętności i wartości.
Mając wewnętrzny sonar w postaci intuicji, wybieram takie marki z którymi praca jest czystą radością.

W konsekwencji marki zaczęły wybierać mnie.

W tym czasie rozwój technologii przyspiesza marketing staje się bardziej agresywny. Nie podoba  mi się to. Jednak chęć poznania i zgłębienia fenomenu Social Media i ludzkich zachowań, sprawiły ze stałam się specjalistą w swojej dziedzinie.
Konsekwencją tego była konkluzja - czysta myśl -  stworzyć Miejsce zgodne z moimi wartościami, z fokusem na szczerość relacji i autentyczność. Miejsce w którym przedsiębiorcy nie chcą gonić kolejnych królików tylko budować swoje firmy w oparciu o wartości i relacje, którzy potrzebują solidnych, sprawdzonych narzędzi i metod by móc wzmacniać swoją pozycje na rynku w sposób spójny rzetelny i jawny, bazując na zaufaniu.

Tak powstała Marka w Sieci .

Agencja inna niż wszystkie. Oparta na solidnych podwalinach wartości i doświadczeń biznesowych, relacjach i zaufaniu. Kwintesencja mojego zawodowego dorobku.

Wiem z czym boryka się przedsiębiorca który jakkolwiek istnieje w sieci. Dlatego stworzyłam rozwiązania w postaci gotowych produktów ( prostych do wdrożenia) i usług, które wynoszą jego markę na kolejny poziom, zdejmują z głowy troski i stres związany z zamieszaniem technologicznym oraz pozwalają budować autentyczny wizerunek Firmy na rynku.

Wiem, że są też Ci, którzy samodzielnie chcą wykonywać większość online’owych powinności dlatego przygotowałam również szkolenia offline i online tak by doskonale ich to tego przygotować.

W biznesie postawiłam na szczerość i wiem ze tylko tak chcę współpracować . Wiem, że moi klienci również tego potrzebują. Daję im komfort, bezpieczeństwo i najwyższą jakość usług.


Będę zaszczycona Twoją obecnością na młodym profilu Marki na