ZDJĘCIA BIZNESOWE


 

Aby być wiarygodnym wizerunkowo, Zdjęcia Biznesowe powinno odświeżać się co dwa lata. A jaki jest status Twojego Wizerunku online? Czy zdjęcia Twojego zespołu są aktualne? Co zobaczy Twój klient szukając o Tobie informacji w sieci?
Sesja Biznes to profesjonalne, autentyczne portrety, które reprezentują Twoją osobę w wirtualnym świecie.

 

ZDJĘCIA WIZERUNKOWE


Prowadzisz małą lub średnią Firmę ? Jesteś osobą publiczną lub świadczysz usługi? Sesja Wizerunkowa jest zestawem Zdjęć opowiadających Twoją historię : Kim Jestem? Co oferuję i w jakim stylu. Klient jest w stanie "poczuć" Ciebie i Twoje usługi na zdjęciach, co pozwala operować nimi na wielu płaszczyznach online takich jak : Social Media, Strona Internetowa, materiały reklamowe i prasowe.
Jest to najlepsza inwestycja wizerunkowa.
 
 

FOTOGRAFIA EVENTOWA


Jeżeli Twoja Firma organizuje Konferencje, Spotkania Biznesowe lub Eventy, doskonale jest całe wydarzenie udokumentować. Bogaty, wysokiej jakości materiał jest doskonałym narzędziem PR-owym wzmacniającym wizerunek Twojej Firmy w sieci. Reportaż można wykorzystać również do prezentacji, prasy czy aktualności na stronie
 

ZDJĘCIA PRODUKTÓW


Pokaż swoje produkty w najlepszym świetle i sprzedawaj. Dobre zdjęcie produktu zwiększa szanse na sprzedaż aż do 80%.
 

SZKOLENIE "WIZERUNEK MARKI ONLINE"


Wiesz jak dbać o Swój wizerunek w Sieci? Jakich narzędzi używać aby prezentowany kontent był spójny, autentyczny i profesjonalny? Jak wyróżnić się na tle tak dużej ilości informacji? Gdzie i jakie treści publikować? Jak podnieść jakość zdjęć robionych Smartfonem?
Jak budować autentyczną Markę w Social Media?
Na te i inne ważne pytania z zakresu wizerunku Marki w Sieci znajdziesz odpowiedź na tym szkoleniu. Sprawdź czy Twój Brand potrzebuje moich rozwiązań ...
 

Profesjonalna Sesja Zdjęciowa, to propozycja ekskluzywnego prezentu głównie dla Kobiet, które chciałyby zrealizować pragnienie by stanąć przed obiektywem.
Wspaniałe doświadczenie, które przeżywa się etapami i które cieszy długo po skończonej pracy.  To waśnie moi klienci zapoczątkowali usługę Sesji Prezentu
obdarowując najbliższe osoby doświadczeniem i przeżyciem.
Chcesz sprawić sobie prezent ? Napisz do mnie i zapytaj o szczegóły.

 
 

SESJA ZDJĘCIOWA W PREZENCIE


Prywatna, profesjonalna Sesja Zdjęciowa.
Podarunek w formie eleganckiego imiennego zaproszenia. Zakup i formalności bez wychodzenia z domu - wszystko załatwisz online klikając przycisk "KUP TERAZ", a zaproszenie przyjdzie pod wskazany adres lub do Ciebie w ciągu 24h.