PRODUKCJA FILMOWA


Anja Choluy Concept oferuje profesjonalne usługi w zakresie realizacji projektów multimedialnych.

W ramach współpracy przygotowujemy filmy reklamowe, promocyjne, korporacyjne, rejestrujemy eventy, wykorzystując rozwiązania, które pozwalają realizować cele marketingowe.

Wszystkie nagrania powstają z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu audio i video oraz przy wykorzystaniu odpowiednich rozwiązań postprodukcyjnych. Działamy według ustalonego podczas wstępnych konsultacji planu.

Współpracę rozpoczynamy od poznania oczekiwań Klientów, co pozwala na opracowanie odpowiedniej koncepcji. W trakcie trwania współpracy zapewniamy stały kontakt i rzetelną informację o kolejnych etapach produkcji.

Przygotowujemy FILMY PROMOCYJNE , które pozwalają na zainteresowanie widzów oraz skłonią do konkretnego działania. Dzięki zastosowaniu odpowiednich rozwiązań marketingowych jesteśmy w stanie przygotować nagranie o jasno ukierunkowanym celu.

FILMY KORPORACYJNE pozwalają przedstawić w zwięzły i przystępny sposób działalność firmy. Właściwie przygotowane nagranie to doskonała wizytówka przedsiębiorstwa, która może być z powodzeniem wykorzystywana podczas targów, szkoleń, konferencji i prezentacji zewnętrznych.

Staramy się przygotować filmy korporacyjne w taki sposób, aby jak najlepiej oddać charakter firmy przedstawiając mocne strony, zakres oferty, a także misję i wizję każdego przedsiębiorstwa. Współpracujemy przy realizacji ściśle z działami marketingu, z którymi wspólnie opracowujemy koncepcję wideo. Dbamy również o nadanie całości oryginalnego wyrazu.Naszym celem jest tworzenie nagrań, które zapadają w pamięć.

Tworząc FILMY REKLAMOWE koncentrujemy się na tym, co unikalne dla naszych Klientów. Staramy się wyróżnić w ten sposób naszych Klientów na tle konkurencji. Podkreślamy również to, co dla danej marki jest ważne, gdyż zależy nam na możliwości nawiązania więzi i trwałej relacji między odbiorcą a konkretną marką. Stosujemy ciekawe rozwiązania w postprodukcji, dzięki którym całe nagranie nabiera indywidualnego charakteru.

Chętnie wsłuchujemy się w propozycje naszych Klientów, ale też zawsze mamy własne pomysły. Wykorzystujemy nowinki techniczne oraz efektowne rozwiązania na etapie postprodukcji, aby osiągać oryginalny efekt, pozostający na długo w pamięci odbiorców.