O WSPÓŁPRACY

BĄDŹ  WIDOCZNY - AUTENTYCZNY - WIARYGODNYKlienci szukają o Tobie informacji. Potencjalni klienci robią to samo. Decyzja o zawarciu współpracy opiera się na tym, w jaki sposób się prezentujesz. 

CZY JESTEŚ AUTENTYCZNY I PROFESJONALNY? 

CZY TWOJA KOMUNIKACJA JEST SPÓJNA? 

CZY W PEŁNI UJAWNIŁEŚ SWÓJ POTENCJAŁ?


Nazywam się Anja Choluy i jestem po to, by zająć się Komunikacją Twojej Firmy poprzez zdjęcia.

Jestem fotografem i konsultantem, artystą i specjalistą w dziedzinie komunikacji wizualnej i tworzenia treści fotograficznych. 

Dobra komunikacja wizualna  marki oznacza skuteczny, elegancki i autentyczny sposób na pokazanie Twojej historii, produktów i wartości.

OBRAZ 

nigdy nie był tak ważnym elementem komunikacji jak w dobie internetu i mediów społecznościowych.


Jako doświadczony fotograf, przedsiębiorca i absolwentka MBA, rozumiem, jak przedstawić wizerunek, który łączy w sobie elegancję, klasę i skuteczność komunikacji.

Wiem, jak budować spójną, profesjonalną komunikację i lojalne relacje z klientami za pomocą autentycznych zdjęć. Zapraszam do rozmowy o Tobie. Wspólnie opracujemy najlepszy sposób by pokazać ,co jest dla Ciebie naprawdę ważne i cenne.


   WIZERUNEK MARKI 

 Niezależnie od tego, jakiego rodzaju działalności prowadzisz, powinieneś profesjonalnie i pewnie pokazać się światu.
Zdjęcia do nowej strony internetowej lub kampanii reklamowej. 

Przedstawienie Twojego zespołu, produktu, miejsca lub usługi. Zmiana wizerunku, kampania sezonowa, ważna konferencja.  Dobre zdjęcie zapewnia wrażenie i wpływ. 

ZOBACZ PORTFOLIO


    LUDZIE 

Praca nad indywidualnymi zamówieniami to kreacja na najwyższym poziomie. To wtedy powstają piękne portrety. Jeśli chcesz siebie zapamiętać, zatrzymać to kim jesteś w danym momencie życia jako  sztukę, możesz to zrobić umawiając się na prywatną sesję zdjęciową. 

ZOBACZ PORTFOLIO 

***

WIEDZA

Posiadam wiedzę i doświadczenie o tym, jak można dobrze radzić sobie w sieci robiąc zdjęcia we własnym zakresie. Przeprowadziłam warsztaty dla wiodących marek o globalnym zasięgu ,jak również dla lokalnych inspirujących marek i instytucji.
Jeśli potrzebne Ci są te umiejętności, z radością podzielę się tą wiedzą również z Tobą.
              ... sprawdź szczegóły


Życzę Ci miłego pobytu na stronie. Jeśli masz pytania, zadzwoń do mnie lub napisz.

Z przyjemnością odpowiem. 

Anja Choluy


KONTAKT