JAK PRACUJĘ

Wszystkie realizacje buduję na fundamencie  kreatywnego myślenia i empirycznego rygoru. Pracując w nurce nauki i sztuki wykorzystuję nowatorskie pomysły oraz analizy rynku, aby tworzyć skuteczne kampanie wizerunkowe Twojej Marki. Działam w efekcie połączenia doświadczenia twórczego z badaniami naukowymi, o które opieram przygotowaną dla Ciebie strategię. Ponieważ ...

STRATEGIA

To co kreuję zaczyna się od strategii.  To jak platforma startowa dla każdego projektu, która jest punktem wyjścia dla przyszłej pracy.  Strategia opracowywana jest we współpracy z Tobą, tak by uwzględniała  oczekiwania wszystkich zaangażowanych stron. Następnie przechodzę do realizacji Twojego projektu.


REALIZACJA PROJEKTU

  Projekty opierają się na strategii i rozwijają, dzięki kreatywnemu geniuszowi naszego zespołu. Praca projektowa jest emocjonująca, kreatywna i zwykle wykracza poza oczekiwania nas wszystkich.
Harmonia Marki i Produktu to płynna, stale poruszająca się całość. Marka powinna opowiadać przekonującą historię i udowodnić to za pomocą dostępnych środków przekazu, z których kluczowym jest obraz.
Pracujemy w relacji  pomiędzy biznesem, kreacją, myśleniem projektowym i klientami. Ostatecznie kreatywność i wyobraźnię przekształcając w rzeczywistość. Prowadzisz biznes i istniejesz w sieci?
Zapraszam Cię do kontaktu 
Jestem przekonana, że na każdej płaszczyźnie będzie to wyjątkowe spotkanie! 
Z wyrazami szacunku,


CO O WSPÓŁPRACY MÓWIĄ KLIENCI?

Bobbi Brown & La Mer Brand Menager


Anja to świetny profesjonalista ,który doskonale orientuje się w Mediach Społecznościowych. Miałam przyjemność pracować z Anją podczas wydarzeń, sesji zdjęciowych, a także warsztatów dotyczących aktywacji zespołu w mediach społecznościowych i dostępnych narzędzi do edycji zdjęć.
Anja ma swobodę dostosowania się do różnych odbiorców i potrzeb dot. projektu, a jej dbałość o szczegóły sprawia ,że jest świetnym partnerem do współpracy.

Kilian & Jo Malone London & DKNY & Michael Kors

Anja dba o najwyższą jakość obrazu dla marek luksusowych, którymi zarządzam. Szkolenia, które przeprowadziła z moim zespołem zainspirowały i znacznie podniosły jakość kontentu zamieszczanego przez Nas w Social Media.

Sales & Education Executive CEN Jo Malone London

Pracowałam wielokrotnie z Anją Choluy przy projektach dla produktów luksusowych. Nie znam lepszego profesjonalisty. Poza zaangażowaniem, perfekcjonizmem, spokojem i uśmiechem Anja wnosi do projektu coś więcej ... swoje serce. Pracując z nią miałam poczucie, że projekt odniesie sukces i tak też się działo za każdym razem.

Masz pytania? Napisz do mnie!