Wizerunek zgodny z kompetencjami to marzenie każdego przedsiębiorcy.

Pozwól mi pokazać, że jest to możliwe i niekoniecznie musi to być droga przez mękę :)

Nazywam się Anja Choluy i od 13 lat robię zdjęcia. Z jednej strony pracuję z ludźmi, którzy lubią pracę przed obiektywem oraz takich, którzy muszą godnie "znieść" Sesję Biznesową w firmie. 
Jednak w obu przypadkach jest coś, co sprawia, że gdy spotykamy się twarzą w twarz znikają ograniczenia i powstają obrazy, które potem stają się Twoją wizytówką i pracują na Twój sukces.

 BIZNES & FINE ART 

Fine Art to zdjęcia, które realizuję dla klientów indywidualnych. Mają one charakter artystyczny.
Biznes to  zdjecia ludzi, produktów, projektów, spotkań. To również moje autorskie szkolenia i troska o wizerunek na wielu płaszczyznach komunikacji.


Moi Klienci to przede wszystkim wspaniali ludzie! 

Przedsiębiorstwa, korporacje, artyści, marki osobiste, startupy oraz klienci indywidualni.Jak to się stało, że zaczęłam szkolić? Po latach pracy nad wizerunkiem moich klientów zaproponowano mi przeprowadzenie cyklu szkoleń dla Kobiet Biznesu z całej Polski. Miałam nauczyć i pokazać jak dbać oraz jak budować wizerunek Marki w internecie. Wtedy odkryłam, że lubię dzielić się wiedzą oraz, że dobrze mi to wychodzi :)

Od tamtej chwili minęło 6 lat. Przeszkoliłam dotychczas kilka tysięcy osób w zakresie budowania wizerunku, a wiedza jaką przekazuję przedsiębiorcom jest obecnie bardzo przydatna i rozwiązuje większość zagadnień z jakimi mierzą się Firmy w sieci.

Zapraszam Cię do kontaktu jeśli chcesz bym zajęła się produkcją zdjęć dla Twojego biznesu lub dla Ciebie.
Jestem przekonana, że na obu płaszczyznach będzie to wyjątkowe spotkanie! 
Z wyrazami szacunku,


CO O WSPÓŁPRACY MÓWIĄ KLIENCI?

Bobbi Brown & La Mer Brand Menager


Anja to świetny, profesjonalny fotograf,który doskonale orientuje się w Mediach Społecznościowych. Miałam przyjemność pracować z Anją podczas wydarzeń, sesji zdjęciowych, a także warsztatów dotyczących aktywacji zespołu w mediach społecznościowych i dostępnych narzędzi do edycji zdjęć.
Anja ma swobodę dostosowania się do różnych odbiorców i potrzeb dot. projektu, a jej dbałość o szczegóły sprawia ,że jest świetnym partnerem do współpracy.

Kilian & Jo Malone London & DKNY & Michael Kors

Anja dba o najwyższą jakość zdjęć dla marek luksusowych, którymi zarządzam. Szkolenia, które przeprowadziła z moim zespołem zainspirowały i znacznie podniosły jakość zdjęć zamieszczanych w Social Media.

Sales & Education Executive CEN Jo Malone London

Pracowałam wielokrotnie z Anją Choluy przy projektach dla produktów luksusowych. Nie znam lepszego profesjonalisty. Poza zaangażowaniem, perfekcjonizmem, spokojem i uśmiechem Anja wnosi do projektu coś więcej ... swoje serce. Pracując z nią miałam poczucie, że projekt odniesie sukces i tak też się działo za każdym razem.

Masz pytania? Napisz do mnie!