chcesz wyglądać dobrze. Potrzebujesz wizerunku zgodnego z kompetencjami. Zdjęć, na których będziesz autentyczny i profesjonalny. Pozwól mi pokazać, że Twoje zdjęcia mogą stać się ważnym i wartościowym reprezentantem Twojego biznesu i niekoniecznie musi to być droga przez mękę :)
Nazywam się Anja Choluy i od 13 lat robię zdjęcia. Poznaję modeli trudnych i tych stworzonych do pozowania. Klientów prywatnych oraz takich, którzy musieli a nie koniecznie chcieli być fotografowani. Jednak kiedy spotykam się z Tobą twarzą w twarz, zmienia się rzeczywistość. Stajesz się moim głównym bohaterem. Znikają ograniczenia i powstają obrazy, które stają się Twoją wizytówką.

Pracę dzielę na dwa główne filary : ZDJĘCIA BIZNES & ZDJĘCIA FINE ART . 

Biznes to ludzie, projekty, spotkania, produkty i troska o wizerunek na wielu płaszczyznach komunikacji.
Fine Art to zdjęcia prywatne, które realizuję coraz częściej w postaci prezentów.

 Klienci, z którymi mam przyjemność pracować to korporacje, przedsiębiorstwa, artyści, marki osobiste, startupy oraz klienci indywidualni.
Zastanawiałam się, czy jest coś co łączy wszystkich i sprawia, że spotykają się właśnie ze mną. Zrozumiałam, że cechą wspólną tak różnych od siebie klientów jest ich zamiłowanie do prostoty.


Po latach pracy i doświadczeń zaproponowano mi przeprowadzenie cyklu szkoleń dla Kobiet Biznesu z całej Polski. Miałam nauczyć i pokazać jak dbać oraz jak budować wizerunek  Marki w internecie. To był czas, w którym odkryłam, że lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem oraz, że dobrze mi to wychodzi.

Od tamtej chwili minęło 6 lat, a mnie udało się przeszkolić kilka tysięcy osób w zakresie budowania wizerunku. Zdarza mi się  wystąpić jako prelegent na konferencjach i targach, a wiedza jaką przekazuję przedsiębiorcom jest obecnie bardzo przydatna i rozwiązuje większość zagadnień z jakimi borykają się Firmy w sieci.

Zapraszam Cię do kontaktu jeśli chcesz bym zajęła się produkcją zdjęć dla Twojego biznesu lub dla Ciebie.
Jestem przekonana, że na obu płaszczyznach będzie to wyjątkowe spotkanie! 
Z wyrazami szacunku,


CO O WSPÓŁPRACY MÓWIĄ KLIENCI?

Bobbi Brown & La Mer Brand Menager


Anja to świetny, profesjonalny fotograf,który doskonale orientuje się w Mediach Społecznościowych. Miałam przyjemność pracować z Anją podczas wydarzeń, sesji zdjęciowych, a także warsztatów dotyczących aktywacji zespołu w mediach społecznościowych i dostępnych narzędzi do edycji zdjęć.
Anja ma swobodę dostosowania się do różnych odbiorców i potrzeb dot. projektu, a jej dbałość o szczegóły sprawia ,że jest świetnym partnerem do współpracy.

Kilian & Jo Malone London & DKNY & Michael Kors

Anja dba o najwyższą jakość zdjęć dla marek luksusowych, którymi zarządzam. Szkolenia, które przeprowadziła z moim zespołem zainspirowały i znacznie podniosły jakość zdjęć zamieszczanych w Social Media.

Sales & Education Executive CEN Jo Malone London

Pracowałam wielokrotnie z Anją Choluy przy projektach dla produktów luksusowych. Nie znam lepszego profesjonalisty. Poza zaangażowaniem, perfekcjonizmem, spokojem i uśmiechem Anja wnosi do projektu coś więcej ... swoje serce. Pracując z nią miałam poczucie, że projekt odniesie sukces i tak też się działo za każdym razem.

Masz pytania? Napisz do mnie!