WIZERUNEK vs. SPRZEDAŻDwa oddzielne obszary współzależne od siebie. Wyobraź sobie, że Twój potencjalny klient szuka o Tobie informacji w sieci i napotyka amatorskie zdjęcia, niespójne komunikaty. Choćby ów klient miał najszczersze intencje to po takim "zapoznaniu" nie kupi Twoich produktów i usług. 

Stare przysłowie głosi : "Jak Nas widzą, tak Nas piszą" i zarówno w realnym, jak też internetowym świecie nic się w tej kwestii nie zmieniło.


To jak prezentujesz klientowi swoje produkty i/lub usługi, przesłanie, wiadomość jaką przekazujesz posługując się obrazem, stanowi o Twoim podejściu do tego co robisz oraz ( co równie ważne) o szacunku do odbiorcy.

Dziś rozmawiałam z klientką, która 4 lata temu robiła u mnie zdjęcia do Kampanii Wyborczej. Chwilę wymieniłyśmy zdanie na temat tamtych zdjęć, a Ona opowiedziała mi ,że wykorzystała je przez ten czas we wszystkich możliwych publikacjach, notkach prasowych, raportach etc.
Na koniec dodała : " Z szacunku do moich wyborców, należy odświeżyć te zdjęcia Pani Anju".

Zdjęcia zwiększają widoczność Twojej firmy w internecie i w Google pomagając klientom podejmować przemyślane decyzje.
Przyciągnij zatem więcej klientów za pomocą szczerej i profesjonalnej prezentacji siebie w sieci.

Oto kilka aspektów na które warto zwrócić uwagę : 

  • Zadbaj o to by Twoje zdjęcia były aktualne. Nikt nie lubi rozczarowań podczas spotkań "na żywo"

  • Pamiętaj aby materiał jaki prezentujesz był dobrej jakości. To pokaże Twoim klientom,że poważnie podchodzisz zarówno do prowadzonego przez siebie Biznesu, jak również do nich samych.

  • Bądź sobą. Niech Marka będzie autentyczna. Internauci wyczują aranżowane sztucznie zdjęcia i prawdopodobnie opuszczą Twój profil w Social Media.


Drobiazgi, które wszyscy znamy i z których zdajemy sobie sprawę ustępują czasem pokusie aby coś jednak  "podkręcić"  i ulepszyć. Nie dajmy się zwieść temu przekonaniu.
Szczery, autentyczny przekaz dotrze najszybciej. Masz moje słowo.
DSC_6460jpg