WIZJA W ZGODZIE ZE STRATEGIĄ MARKI

Marka Entelier Clothing jest polską marką premium oferującą eleganckie i wygodne ubrania dla Kobiet. Projektantka - Małgosia Wojciechowska - szczerze przyznaje, że inspiruje ją elegancja Francuzek, co od początku istnienia marki znajduje odzwierciedlenie w jej projektach.

O ostatniej wspólnej realizacji Projektantka mówi tak :

"Czasem jest tak, że zainspiruje nas jakiś obraz lub chwila i pójdziemy za emocją. Tak pojawiła się idea naszej niecodziennej sesji w Paryżu. W rolę modelki wcieliła się nasza klientka, a inspiracją do sesji oraz do projektu sukienki, która powstała na specjalne zamówienie, był jeden z moich ulubionych filmów Śniadanie u Tiffany' ego. Zamiast N.Y. jednak był Paryż".
I faktycznie był. Wizja Projektantki była integralną, spójną częścią strategii Marki. Co więcej Projekt doskonale podkreślał to skąd wyrosła marka, jakie ma wartości oraz skąd czerpie inspiracje.
Dodatkowo pokazanie Sukienki na Klientce ( nie na profesjonalnej modelce) pogłębiło zaufanie klientek do Marki czyniąc ją autentyczną i bardziej przystępną.

Mnie pozostawało przełożyć na rzeczywistość to, co zrodziło się w głowie Małgosi i tak oto powstał materiał do komunikacji na Bloga Entelier Clothing oraz kanałów w Social Media.
choluy    anjajpg

a choluyjpg