• Twój koszyk jest pusty

Intensywny workshop z Twoją Marką

Wszystko czego potrzebujesz do samodzielnej pracy

Zapewne dobrze wiesz, że ludzie są wzrokowcami, dlatego decyzje zakupowe w dużej mierze podejmują na podstawie wyglądu.
Wygląd wywołuje w nas emocje, a emocje to jeden z najbardziej pierwotnych motywatorów działania. Dlatego decyzje zakupowe mogą zostać podejmowane już na etapie, w którym ktoś szuka w sieci informacji o Twojej marce. Oczywiście każdy z nas ma inny system wartości, warto jednak od początku zadbać o wizerunek firmy tak, by komunikowała ona przesłanie, które jest zgodne z wartościami. Niezależnie od tego, czy jesteś marką osobistą, czy konsumencką, podczas 2 dni pracujemy razem, by opracować spójną komunikację. 
Branding to nie przypadek, a aktywne kształtowanie doświadczenia, jakie mają klienci z Twoją marką i tego, co myślą o Tobie za pomocą konkretnych narzędzi. To wybór tego, co, gdzie, kiedy i komu chcesz komunikować, aby jak najlepiej przekazywać wartości marki. Bo każda marka ma określony zestaw zachowań (ang. brand behaviour), indywidualny sposób komunikacji (ang. brand communication) i wygląd (ang. brand design).
 Te elementy zapewniają poczucie pewności i siły, oraz płynną i silną tożsamość wizualną na wszystkich platformach. Spędź ze mną 2 dni tworząc piękną i skuteczną strategię komunikacji dla Twojej marki.

Estetyka produktu jest równie istotna jak estetyka przekazu. Nawet najpiękniejsze opakowanie pokazane w nieciekawej scenerii z kiepskim światłem nie uratuje straconego pierwszego wrażenia. Tak samo jak w sklepie zajmujemy się merchandisingiem , tak w sieci to samo robimy z fotografią produktów i usług. 
Czy wiesz, że tylko jeden ze zmysłów, oddziałuje aż na siedmiu płaszczyznach? 
Zmysł wzroku uważany jest za jeden z najważniejszych zmysłów marketingu sensorycznego. To właśnie na podstawie doznań wzrokowych Twoi klienci są skłonni do podejmowania spontanicznych decyzji zakupowych.
Około 80% emocji wywoływanych jest właśnie przez zmysł wzroku, dlatego podczas tego szkolenia strategię skupimy właśnie na aspektach wizualnych i tym jak wygląda Twoja komunikacja online. 

 Planowanie i konsekwencja w budowaniu wizerunku online to cele, które warto założyć w procesie tworzenia strategii Marki.
Jeśli zależy Ci na spersonalizowanej, spójnej komunikacji wizualnej, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.
Harmonijna komunikacja w mediach społecznościowych to temat złożony, jednak w tym miejscu chciałabym byś skupiła się na tym, co stanowi jej najważniejszy element  –obraz.
Obecnie użytkownicy mediów społecznościowych są zmęczeni ilością komunikatów reklamowych. Duża część mózgu koncentruje się na przetwarzaniu obrazów, dzięki czemu ludzie przyjmują je z niesamowitą prędkością i nie zwracają uwagi na mało atrakcyjne treści.
Aby wybić się na tle konkurencji, wspólnie zadbamy o to, by przyciągnąć uwagę odbiorców i zainteresować ich Twoją marką.

Co otrzymasz podczas tego szkolenia?

Zastanawiasz się czy to szkolenie jest dla Ciebie? Sprawdź czego nauczysz się spędzając ze mną dwa dni intensywnej pracy nad Twoją Marką.O Komunikacji Marki tzw. Visual Communication więcej dowiesz się klikając przycisk poniżej.

  • Stworzymy przejrzystą misję i wizję Marki ,
  • Zidentyfikujemy i dobierzemy odpowiednie kanały komunikacji w oparciu o Twoje cele,
  • Opracujemy strategię komunikacji w oparciu o grupę docelową na wybranych platformach,
  • Przygotujemy kompletną komunikację wizualną tzw. Visual Communication, która wyróżni Twój Brand i uwzględni Twoje preferencje,
  • Poznasz metody i narzędzia do samodzielnego tworzenia wyjątkowych zdjęć na Instagram i FB,
  • Nauczysz się robić przykuwające uwagę filmy do Mediów Społecznościowych,
  • Poznasz aplikacje i klucz do tworzenia atrakcyjnego Feed'u na Instagramie