• Twój koszyk jest pusty

OPINIE


 

Anna Ewa Białkowska 

Miałam wielką przyjemność realizować swoją osobistą sesję biznesową u Anji. Udało nam się świetnie dogadać co do oczekiwań, efekt trafia w 100% w moje potrzeby. Polecam z czystym sumieniem zarówno do sesji biznesowych jak i zamówień fine art.

Tomasz Bagiński

W kwestii oprawy wizerunku, nie widzę nikogo innego kto miałby tak oryginalny pomysł na zdjęcia i taki styl. Mi ta kombinacja bardzo odpowiada. Efekt to jedno, dla mnie ważny jest również sposób jego osiągania. Łatwy kontakt, swobodny "flow" podczas pracy to jest coś co lubię i z tego zawsze rodzą się fajne rzeczy. Anja chwyta na swoich zdjęciach "charakter chwili" lub coś prawdziwego o człowieku, którego fotografuje. Nie dość że artystka to jeszcze pro. Nie wierz, sprawdź sam.

Marta Zalega

Współpracowałyśmy z Anją przy projekcie komercyjnym oraz przy sesjach wizerunkowych biznesowych. Najbardziej doceniam profesjonalizm, empatię, cudowne podejście do klienta. Wydobywa to, co najpiękniejsze, ukryte. Słucha Klienta i dba o jego komfort podczas sesji! Zdjęcia zawsze przepiękne!

Joanna Cur

Udział w sesji u Anja Choluy to była jedna z najlepszych decyzji jaką ostatnio podjęłam w swoim życiu zawodowym. Przejrzałam wcześniej sporo profili fotografów i kiedy weszłam na stronę nie miałam wątpliwości, że to właśnie u niej zdecyduję się na zdjęcia. Anju, dziękuję Ci za Twój profesjonalizm, dbałość o szczegóły, troskę abym czuła się podczas sesji komfortowo i w pełni zaopiekowana . Praca z Tobą to była wielka przyjemność. A zdjęcia są przepiękne! Dziękuję! Polecam z całego serca.

Magdalena Wójcik

Profesjonalizm ,ogromne doświadczenie ,wiedza oraz konsekwencja w działaniu - bardzo polecam.

Anna Rusiniak Malinowska

Najwspanialsza kreatorka obrazu. Potrafi uchwycić ulotność chwili. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam.

Katarzyna Glinka

świetna jakość, wyczucie, profesjonalizm.
Anja to profesjonalistka.  

Aleksandra Jopyk

Dzięki sesji z Anją jestem posiadaczką zdjęć, które profesjonalnie wspierają mój biznes i jednocześnie pokazują mnie jako człowieka. Na zdjęciach uchwycona jest ] moją osobowość i styl funkcjonowania w sposób spójny ze mną. Taki efekt był możliwy dzięki umiejętnościom technicznym i talentowi fotograficznemu, niemniej ogromnie istotna była również atmosfera bezpieczeństwa, zaufania i dobrej zabawy, którą Anja stworzyła na sesji.

Ewa Kawecka

Olbrzymi profesjonalizm, wyczucie stylu, dopasowanie do klienta. Robiłam z Anją kilka sesji i naprawdę polecam.

Małgorzata Wojciechowska

Bardzo polecam współpracę z Concept Anja Choluy w zakresie sesji fotograficznych. Zrealizowałyśmy wspólnie kilka sesji zarówno produktowo wizerunkowych, osobistych, jak i artystycznych (projekt z Akademią Sztuk Pięknych). Z każdej sesji byłam bardzo zadowolona zarówno z efektów artystycznych jak i z jakości współpracy z Anją -
wyjątkowa osoba! ciepła, bardzo profesjonalna i pomocna na każdym etapie projektu. Szczególnie polecam do sesji w branży produktów premium.

Katarzyna Kamińska

To, że Anja jest wspaniałym fotografem - każdy wie. Ale również potrafi podzielić się swoim doświadczeniem i przekazać wiedzę, która jest zwykłego "śmiertelnika" wiedzą tajemną. I to w bardzo przystępny sposób.
Bardzo klarownie, na przykładach pokazała w trakcie prowadzonego przez siebie szkolenia jak wykorzystać możliwości telefonu i aplikacji by profesjonalnie prowadzić profil na IG.
To nie było moje pierwsze spotkanie z Anją. Kilka lat temu obudziła we mnie wiarę w to, że również potrafię zrobić dobre zdjęcia. Po spotkaniach z Anją dostaje się skrzydeł. Dziękuję raz jeszcze.

Marcin Szerszeń

Mogę, z całą odpowiedzialnością, zarekomendować Anję jako dobrego fotografa i świetnego partnera w dyskusjach o sztuce i o biznesie, także w czasie sesji fotograficznych.

Karolina Marzantowicz

I am pleased to provide a recommendation for Anja Choluy. I have worked extensively with Ms. Choluy on a professional basis. Her work spoke for itself. Again her designs were always unique, and very creative. She was also good at working with the client. She was very perceptive at listening to client's ideas, and somehow getting them on paper. Her patience was a huge asset in this process. She is a well-round professional that exhibits talents in the areas of public relations, e-communications, marketing, graphic design, photography, and event planning. Anja is a very personable, hard-working, self-motivated, creative lady. I'm blessed to be afforded the opportunity to work with a photographer who was both creative and passionate about her profession, and has such warm personality

Dorota Bogusławska

Profesjonalistka, która potrafi zrobić dobre zdjęcia nawet takiej modelce, która nie lubi się fotografować :-) A dodatkowo osoba, z którą spotkanie to przyjemność. Anja zrobiła mi sesję biznesową, całość zrealizowana bardzo sprawnie - polecam!

Dorothy śliwowska -Zackiewicz

Z Anją miałam przyjemność współpracować przez ostatnie kilka lat na różnych płaszczyznach. Anja sprawdza się doskonale zarówno w roli fotografa w trakcie wydarzeń brandowych oraz sesji indywidualnych jak i w roli trenera/coacha wprowadzającego w świat social mediow i tworzenia kontentu. Zawsze ciepła i z uśmiechem, równocześnie profesjonalna, kreatywna i skupiona na swoim zadaniu.

Katarzyna Szymczak

Zamówiłam u Anji profesjonalną sesję pod kątem aktualizacji swojego profilu LinkedIn oraz materiałów firmowych i różnego rodzaju własnych publikacji. To była moja pierwsza dedykowana sesja zdjęciowa. Anja stworzyła wspaniałą atmosferę podczas zdjęć, wytłumaczyła w jaki sposób będzie pracować, nauczyła jak pozować, udzielała wskazówek. Jestem bardzo zadowolona z efektów i komplementów, które otrzymuję po publikacji zdjęć.