Czym jest Karta Podarunkowa?

To personalizowany, imienny podarunek na profesjonalną Sesję Zdjęciową w Studio w formie eleganckiego zaproszenia, wraz z opakowaniem prezentowym.
Sprawdzi się jako upominek dla przyjaciela, partnera biznesowego lub osobisty prezent.

Do wyboru są dwa warianty karty, dzięki czemu dopasujesz ją do osoby i okoliczności. 
Niezbędne informacje dotyczące zakupu i realizacji
znajdziesz w zakładce poniżej.

DLACZEGO KARTA PODARUNKOWA TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT?

Prezent inny niż rzecz

Wiem jak trudno jest znaleźć coś wyjątkowego co sprawi radość komuś, kto jest nam bliski. Ten prezent jest nie tylko Serią Zdjęć. To doświadczenie, które cieszy na każdym etapie. Od wręczenia zaproszenia, po oczekiwanie na efekty Sesji Zdjęciowej.

Dzień pełen wrażeń

Dużą zaletą prezentu jest elastyczny czas realizacji, a sam dzień zdjęciowy jest zdecydowanie inny niż wszystkie. Wiem to od moich klientów :)
Niespodzianka

Kiedy zdjęcia są gotowe, przesyłam je drogą elektroniczną w doskonałej rozdzielczości. Niespodzianką są dodatkowe wydruki premium wykonanej Sesji, które w pudełku z kokardą wędrują do właściciela/lki.


 

JEDEN PREZENT - KILKA ETAPÓW RADOŚCI


Prezent, który podzielony na etapy, mnoży radość. Ciekawość rozbudza sam fakt, iż nie codziennie staje się przed obiektywem w roli modelki/a. Na początku jest zaproszenie, następnie dzień Sesji Zdjęciowej w Studio.
Kolejny etap, to oczekiwanie na efekty i ponownie radość połączona z niepewnością, do tego zawsze pozytywne wspomnienia z planu zdjęciowego.
 Ostatnia część, to etap w którym gotowe zdjęcia trafiają do rąk właściciela. Niespodzianką są eleganckie wydruki premium, którymi można śmiało ozdobić ściany. Jest radość z efektu oraz ze wspólnie wykonanej pracy!
Spojrzenie na siebie okiem innym niż własne i satysfakcja z całego procesu.

 

RÓŻNE KARTY - RÓŻNE POTRZEBY 

Opinie

Monika Janik

"... Kiedy Anja robi zdjęcie, wychodzi coś magicznego, ma dar do zmieniania nawet trudnych i nieciekawych widoków w zdjęcia, któe chce się oprawić i wieszać na ścianie."

Katarzyna Glinka

"Świetna jakość, wyczucie, profesjonalizm. Anja to profesjonalistka."

Anna Ewa Białkowska

"Miałam wielką przyjemność realizować swoją osobistą sesję u Anji. Udało nam się świetnie dogadać co do oczekiwań, efekt trafia w 100% w moje potrzeby. Polecam z czystym sumieniem zarówno do sesji biznesowych jaki zamówień Fine Art."

Masz pytania? Napisz do mnie!