• Twój koszyk jest pusty

Obraz jest podstawowym narzędziem komunikacji online

Naucz się robić świetne zdjęcia telefonem!

Ciekawe ujęcia, wartościowe treści, inspiracje i więzi z klientami. Lepsze zdjęcia i wyraźna komunikacja. Naucz się samodzielnie Tworzyć Markę online i skupiać wokół niej ludzi, którzy kochają to co robisz! Wiem, jak zależy Ci na budowaniu autentycznej, profesjonalnej marki. Dbasz o jakość Twoich produktów i usług i chcesz by właśnie tak postrzegano Twoją Firmę, masz nowy produkt i chcesz go zaprezentować w jak najlepszym świetle. Każdego dnia potrzebujesz nowych zdjęcia na Instagram i Facebook. Chcesz, by kontent, który publikujesz we wszystkich kanałach był spójny i przede wszystkim zależy Ci ,by przyciągnąć nowych odbiorców.
Czy wiesz, że przy odrobinie wysiłku jesteś w stanie samodzielnie tworzyć kontent dla swojej Marki? Wystarczy do tego telefon i znajomość obsługi kilku aplikacji. Za pomocą sprawdzonych narzędzi i technik oraz zgodnie z najnowszymi trendami, nauczysz się  samodzielnego, profesjonalnego budowania wizerunku w mediach społecznościowych. 

Co otrzymasz podczas tego szkolenia?

Zastanawiasz się czy to szkolenie jest dla Ciebie? Sprawdź czego nauczysz się spędzając ze mną jeden dzień intensywnej pracy nad Twoją Marką.

  • Nauczysz się jak zapewnić sobie udane ujęcia tematycznie ukierunkowane na Twoją branżę,
  • Poznasz zasady zrobienia dobrego zdjęcia telefonem,
  • Krok po kroku przejdziesz przez proces edycji i post produkcji zdjęć tak abyś mógł znacznie podnieść jakość Twoich zdjęć,
  • Poznasz 10 najczęściej popełnianych błędów, które obniżają wartość zamieszczanych przez Ciebie publikacji,
  • Nauczysz się wykorzystywać najlepsze, sprawdzone przeze mnie aplikacje do obróbki zdjęć.
  • Zdobędziesz umiejętności niezbędne do profesjonalnej edycji zdjęć.