• Twój koszyk jest pusty

self Leadership To świadoma praca nad kluczowymi obszarami Twojego życia, takimi jak samoregulacja, motywacja i poczucie własnej skuteczności.

To dogłębne zrozumienie własnych mocnych i słabych stron oraz wartości, a także rozpoznanie, w jaki sposób myśli i emocje wpływają na Twoje zachowanie.

To Twoja zdolność wpływania na siebie w taki sposób, aby osiągać osobiste cele. To droga do pełnego i satysfakcjonującego życia, o którym samodzielnie decydujesz.

W procesie samoregulacji nauczysz się zarządzać własnymi myślami, emocjami i zachowaniem w sposób zgodny z Twoimi osobistymi celami i wartościami.  

W obszarze motywacji zdobędziesz umiejętność utrzymania poczucia celu i zaangażowania nawet w obliczu wyzwań i niepowodzeń.

Zbudujesz ze mną trwałe poczucie własnej skuteczności, rozwiniesz umiejętności przywódcze i kompetencje przyszłości. Kreatywność, autorefleksja, wyznaczanie celów, edukacja i rozwój, kultywowanie pozytywnych nawyków, praktykowanie troski o siebie i koncentracji, poszukiwanie informacji zwrotnych oraz wsparcia od innych.
Przejmiesz kontrolę nad sobą i zaczniesz wyznaczać kierunek do satysfakcjonującego i pełnego życia.


Twój Neuroplastyczny mozg Daje początek wszystkiego, co czyni Cię człowiekiem. To co słyszysz, widzisz, czujesz, Twojemu poczuciu tożsamości. To w nim powstają myśli, emocje i wspomnienia. Sto miliardów neuronów, setki trylionów połączeń, trzy miliony kilometrów łączących mózg włókien.
Jesteś intelektualną przedstawicielką gatunku zdefiniowanego przez umysł.
Wiedząc jak działa mózg zrozumiesz jak działa umysł, a wtedy zrozumiesz sama siebie.


anja choluy   

Moim głównym zadaniem jest poprowadzić i wzmocnić Cię w procesie samopoznania w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości..

Zmienność obecnie przejawia się tym, że coraz trudniej nam przewidzieć przyszłość, dlatego w swojej pracy skupiłam się na Tobie. Dlaczego?

Self Leadership to naukowo zbadana koncepcja, która umożliwia zrealizowanie Twojego prawdziwego potencjału, która daje poczucie sprawczości i wpływu na Twoje życie.

Wyposaża w strategie i techniki abyś świadomie zarządzała Sobą bez względu na okoliczności. Zapewnia pozytywne strategie poprawy tożsamości przywódczej, kierunku, rozwoju i ostatecznie samodoskonalenia.

Jestem certyfikowaną terapeutką Solution Focused Brief Therapy SFBT, metody opartej na rozwiązaniach.

Pracuję w nurcie Art&Science.
 
 Co obejmuje Self  Leadership Program?

Dowody z dziedziny neuronauki mówią wyraźnie, że nasz mózg można trenować podobnie, jak trenujemy nasze mięśnie. Zmieniając sposób myślenia, możesz znacznie zwiększyć swoje zaangażowanie i motywację, podejmować lepsze decyzje oraz skuteczniej zarządzać swoją Marką Osobistą i swoim życiem. 

Zdolność mózgu do adaptacji i zmian nazywana jest neuroplastycznością i może być stosowana nie tylko w przypadku jednostek, ale także organizacji.
Ten program umożliwia odkrycie wpływu mózgu na Twoją zdolność do samo przywództwa i pokazuje, w jaki sposób można przeprogramować swój mózg, aby osiągać życiowe i biznesowe cele. Uczestniczki zbadają swoje podejście do myślenia, talenty i zasoby oraz naturalne preferencje i słabe punkty oraz odkryją, jak poprawić swoje umiejętności myślenia i zachowania samo przywódcze. Na koniec zbadają moc wewnętrznego dialogu i określą, jak zmaksymalizować swój potencjał samo przywódczy, aby wywołać zmiany w kierunku "chcianego". Po ukończeniu tego programu uczestniczki będą gotowe, by wprowadzić realizację świadomie obranych celów w biznesie i życiu osobistym i odkryją, jak zainicjować i wdrożyć ten proces w swoim otoczeniu. 

Mózg i Emocje

"Affective neuroscience", to pojęcie stworzone przez Jaaka Pankseppa dla określenia dziedziny wiedzy, której głównym przedmiotem zainteresowań są neuronalne podstawy emocji.

Nowa rzeczywistość zaprasza nas do rozwijania nowych kompetencji, które osadzają się na poszerzaniu świadomości, głębszym rozumieniu, wykorzystaniu percepcji i transformującym działaniu.

Kiedy nasz mózg przechowuje doświadczenia, nie gromadzi tylko faktów.  Rejestruje również nasze uczucia, a te uczucia pomagają nam uczyć się na podstawie naszych doświadczeń.  Wartością Twoich emocji jest również sposób, w jaki pomagają nam interpretować uczucia innych, co może pomóc w przewidywaniu ich działań. Niewątpliwą zaletą, jaką dają nam emocje, jest chęć do działania. Potrzebujemy ich, aby szybko zareagować na sytuację.  Ludzie, którzy utracili zdolność do odczuwania emocji, tracą również tę motywację do działania.  
Czasami jednak nasze emocje mogą utrudniać nam osąd lub sprawiać, że zachowujemy się irracjonalnie. Nasze emocje są ważnym narzędziem do zrozumienia i interakcji z naszym środowiskiem.  Jednak są one również wadliwe i mogą prowadzić nas do popełniania błędów.


Wydaje się oczywiste, że znamy siebie po latach kręcenia się po tej ziemi. Jednak większość z nas ma trudność w zdefiniowaniu kim tak naprawdę jest. Jesteśmy oddalone od naszych wartości, dziwactw, potrzeb, pragnień lub popędów.

A nawet jeśli naprawdę wierzymy, że znamy siebie, wciąż podejmujemy decyzje, które nie prowadzą nas do spełnienia.  

 

Nad czym będziemy pracować?01' Samoświadomość 

Uczysz się rozpoznawać zachodzące w Tobie zjawiska wewnętrzne. Doświadczasz myśli, emocji, potrzeb, pragnień, możliwości czy ograniczeń. Jesteś gotowa skonfrontować się z otaczającą Cię rzeczywistością, faktami na głębszym poziomie.

02' Samoakceptacja 

Fundament Twojego psychicznego dobrostanu. 

W tym module pracujemy nad zdefiniowaniem i uznaniem własnych zdolności i osiągnięć, oraz uznaniem i akceptacją własnych ograniczeń.

03' Self Talk

W tej części pracujemy nad usunięciem ograniczających przekonań i samokrytyki. Odkryjesz, co Cię motywuje, co Cię wyzwala, jak radzisz sobie ze stresem, co Cię pasjonuje, jak najlepiej się relaksujesz i kiedy dajesz z siebie wszystko. Mając tę wiedzę będziesz mogła dosłownie przeprogramować swoje myślenie.

04' Samokierowanie

Twoje relacje ze światem zewnętrznym w oparciu o Twoje przekonania i wartości. To jakie decyzje podejmujesz. lub jakich decyzji unikasz są podejmowane w oparciu o to jak widzisz świat i swoje możliwości w tym świecie. Przełamiemy stare programy i zbudujemy nowy zestaw przekonań, który pozwoli Ci działać.

05' Samodoskonalenie

W tej części dokładnie określimy, co wymaga dostosowania, a co zaakceptowania.

Gdy znajdziesz równowagę między samodoskonaleniem a samoakceptacją zyskasz osąd i odporność, by łatwiej pokonywać przeszkody. Podążymy wspólnie w stronę chcianego.

06' Integralność

Szczęśliwi jesteśmy wtedy kiedy nie musimy kombinować pomiędzy tym co w środku, a tym co na zewnątrz. Po wykonaniu wewnętrznej pracy samo przywódczej czyli zharmonizowaniu motywacji i przekonań, skierujemy naszą uwagę na zewnątrz. Tutaj posłużą nam narzędzia i techniki zwiększające produktywność.

 

Opinie moich klientek

Monika Harwas

Natural make-up

Anja dosłownie dmuchnęła w moje skrzydła. Dostałam cały zestaw wiedzy i narzędzi żeby działać. Moja marka była już na rynku jednak potrzebowałam zmiany i nowego spojrzenia na to czym się zajmuję.
Od spotkania z Anją jestem w stanie sama tworzyć kontent. Znam się dosłownie na wszystkim czego potrzeba do budowania własnej Marki Osobisatej w internecie.