• Twój koszyk jest pusty

Marka od podstaw

Jasna, klarowna strategia i wygląd Marki

Zastanawiałeś/łaś się od czego zacząć realizację własnej wizji? Czy wiesz jak ma wyglądać to, co zobaczą Twoi potencjalni klienci?
Rozpoczęcie działalności lub wprowadzenie nowej marki może być niezwykle przytłaczające.  Pozwól, że pomogę Ci uzyskać jasność, perspektywę i kierunek.  Spędźmy popołudnie, aby stworzyć lub ulepszyć Twój WIZERUNEK i  kierunek kreatywny. Będziesz mógł/a podchodzić do kolejnych kroków z jasnością i pewnością.
Dzisiejszy świat online jest przepełniony reklamami i komunikatami marketingowymi. E-konsumenci mają zbyt wiele możliwości, co powoduje tzw. paradoks wyboru. Odpowiedzią na te zagadnienia jest stosowanie uproszczonych sposobów komunikacji i dbanie o jak najlepsze Customer Experience - CX.
Decyzji zakupowych nie da się podejmować wyłącznie w oparciu o fakty i logiczne myślenie, ponieważ nie mamy wystarczająco dużo czasu na analizę wszystkich informacji. Dlatego emocje, które pojawiają się zarówno świadomie jak i podświadomie, kierują tym, w jaki sposób Twoi klienci podejmują decyzje. Dlatego podczas wspólnej pracy zbudujemy strategię Twojej marki opartą o świadomą komunikację.

Co otrzymasz podczas tego szkolenia?

Zastanawiasz się czy to szkolenie jest dla Ciebie? Sprawdź czego nauczysz się spędzając ze mną jeden dzień intensywnej pracy nad Twoją Marką.O Komunikacji Marki więcej dowiesz się klikając przycisk poniżej.


  • Stworzymy przejrzystą misję i wizję Marki .
  • Zidentyfikujemy i dobierzemy odpowiednie kanały komunikacji w oparciu o Twoje cele,
  • Opracujemy strategię komunikacji w oparciu o grupę docelową na wybranych platformach,
  • Przygotujemy kompletną komunikację wizualną tzw. Visual Communication, która wyróżni Twój Brand i uwzględni Twoje preferencje,