• Twój koszyk jest pusty

Moim głównym zadaniem 

jest przeprowadzić Cię przez proces totalnej Transformacji i pokazać światu jak jesteś piękna.
Transformacji, która przygotuje Cię do realizacji własnych wizji, wydobędzie Twój największy potencjał i zasoby, aby wszystko co Tworzysz i co masz do zaoferowania światu było z Tobą spójne. Marka Osobista nie jest tym co posiadasz| Marka Osobista jest tym czym jesteś. To Twoja tożsamość, cechy, wartości i umiejętności. To cała wiedza, którą posiadasz, doświadczenie które zdobyłaś oraz wszystko co Cię wyróżnia. To wreszcie świadomość tego, co pragniesz osiągnąć.

Jestem Anja


Kreatorka zdjęć Fine Art'i
Twojej biznesowej historii.
Mentorka,
artystka, absolwentka MBA. 

Moja praca jest wyrazem tego, co najbardziej mnie pasjonuje. Opowiadaniem Twojej historii poprzez zdjęcia, prostoty, procesu Kobiecej transformacji oraz tworzenia świadomej, przejrzystej komunikacji.

Pracując od ponad 15 lat w dziedzinie psychologii komunikacji nauczyłam się wielu rzeczy związanych z biznesem i budowaniem Marki Osobistej i cieszę się, że mogę dzielić się z Tobą tą wiedzą.


Relacje 

buduję na zaufaniu i wspólnych wartościach.

 
 

Wiem jak trudno i długo dociera się do tego, co chce się w życiu robić.. Wiem też, że jeszcze dłużej zajmuje nam zdobycie się na odwagę, by to wszystko zrealizować|

Moja historia to jedno długie pasmo poszukiwań i rozważań. A tak naprawdę obaw, czy to co tak bardzo gra mi w środku, jest komukolwiek przydatne. Jeszcze do niedawna ani moje komercyjne, ani artystyczne sukcesy nie przekonywały mnie samej, że to co jest dla kogoś wartościowe i przydatne. Stale czułam, że mogłam lepiej, a już na pewno, że inni robią to o niebo lepiej. 
Wiem jak bardzo potrzebne jest, by ktoś dmuchnął nam  w skrzydła.