• Twój koszyk jest pusty

Sprawdź, co dla Ciebie mam.

Dopasuj ofertę do swoich potrzeb i zarezerwuj termin  szkolenia. 

 

BRAND INTENSYWNIE 1:1

Indywidualne spotkanie podczas którego będziemy wspólnie pracować nad  procesem tworzenia Twojej marki osobistej od podstaw. Zagłębimy się w Twoją wizję, a Ty odejdziesz ze szczegółowym i mocnym planem działania i tym, co lubię nazywać;  „przepisem na koktail marki” ze wszystkim, nad czym będziemy pracować, od doboru palety kolorów po podstawowe wartości, osobowość marki i jej komunikację.  Dodatkowo omówimy jej profesjonalny wygląd i przejrzystość, których potrzebujesz, aby naprawdę zacząć się pojawiać i tworzyć spójny, oryginalny przekaz w Internecie.


 

MASTER MIND

Zorientowany na działanie 1-dniowy intensywny kurs strategii marki dla kobiety, która jest gotowa na dobre zmienić trajektorię swojego biznesu.
Jest to program, który doradzam moim klientom ze względu na swój kompleksowy charakter. Ponieważ ściśle współpracujemy, aby skoncentrować się na komunikacji marki w Internecie, stworzeniu spójnego, przejrzystego kontentu, identyfikacji wizualnej, pozycjonowaniu marki, ofertach, ścieżce odbiorców, aby zmienić Twoją markę w taką, która w autentyczny sposób będzie prezentować to co robisz, w oparciu o najnowsze badania dotyczące zachowań konsumenckich, emocji i motywacji zakupowych.

To kompletne szkolenie jest dla osoby, która chce podnieść i wzmocnić poziom swojego przekazu i pozycji, jednocześnie wyróżniając się na tle konkurencji.

 

MARKA I KREACJA

Dla osób, które chcą same budować autorski feed w Mediach Społecznościowych i samodzielnie dbać o wizerunek  Marki.  Dobre zdjęcia na Instagram i Linked in to dziś podstawa skutecznej komunikacji z klientami. Wiedząc jak zrobić dobre zdjęcie telefonem jesteś w stanie samodzielnie obsługiwać swoje kanały w mediach społecznościowych, a przy użyciu kilku aplikacji mobilnych, sama edytujesz zdjęcie podnosząc poziom komunikacji na wyższy poziom. To szkolenie jest punktem wyjścia do budowania profesjonalnej i spójnej komunikacji z Twoim klientem.