Nowy odcinek 03 '

Z Cyklu rozmowy o męskości.

Rozmowa z Tomaszem Ossolińskim, projektantem. 

Ciekawi Cię, co kryje się w zakamarkach ludzkiego umysłu? Fascynuje Cię działanie emocji, myśli i zachowań? Odkryj tajemnice psychologii dzięki moim podcastom! Dlaczego robimy to, co robimy? Jak radzić sobie z trudnymi emocjami? Czym jest szczęście i jak je znaleźć? Jak komunikować się skutecznie z innymi?

Odpowiedzi na te pytania i wiele innych znajdziesz w moich podcastach psychologicznych. Te audycje dostarczą Ci nie tylko wiedzy, ale także praktycznych narzędzi do zrozumienia siebie i innych.

01' Z CYKLU " ROZMOWY BEZ RETUSZU"

"Strasznie siebie nie lubiłam".

Rozmowa o nadwadze, oporze przed zmianą, stanem psychicznym w procesie przemiany, który wcale nie oznaczał satysfakcji ...
Rozmowa z Katarzyną Gąsińską, kobietą, która nosi w sobie dużo wrażliwości na innych.

"Nowa rzeczywistość. Nowy model życia"?

O życiu bez domu, zmianach i pozbywaniu się nadmiaru.Rozmowa z Anną Ewą Białkowską, digital Nomadką, która rok temu zwyczajnie wyjechała na wakacje ...i nie wróciła.

"Alkoholowy detoks"

Jak zmiana nawyku wpływa na nasze zdrowie, co dzieje się z nami kiedy robimy sobie przerwę w piciu alkoholu i jak radzić sobie, kiedy na każdym kroku słyszymy "Idziesz na winko?".

02' Z CYKLU ROZMOWY O MĘSKOŚCI "12 MĘŻCZYZN"

Rozmowy z mężczyznami o męskości! Seria podcastów w ramach projektu społecznego pt"12 Mężczyzn". 

Jacek Santorski.
Psycholog społeczny i biznesu

Rozmowa z Jackiem otwiera cykl rozmów o męskości z mężczyznami właśnie.Jacek dzieli się z nami spojrzeniem na męskość przez pryzmat stereotypów.
Czy są pomocne? Czy blokują potencjał obu płci?
Zapraszam do rozmowy.

Jacek Żakowski 
Dziennikarz

Zewnątrzsterowność i paradoksy zabezpieczeń. O tym jak "być sobą" i co to właściwie oznacza, rozmawiam z Jackiem Żakowskim, dziennikarzem.

Tomasz Ossoliński
Projektant, Krawiec

"Viva młodość i viva dojrzałość". O tym jak nie zboczyć ze swojej ścieżki, nie ulegając trendom i modom. O wartości płynącej z mądrości starszych od nas, oraz ważności mądrości ludzi od nas młodszych. O tym co znajduje się wokół  własnej osi i o dobrym życiu, którego wcale nie trzeba szukać za górami, za lasami.