• Twój koszyk jest pusty

JOGA social media kit

Najlepszy  pakiet do mediów społecznościowych dla szkół i trenerów Jogi

 

Nauczycielu Jogi, właścicielu szkoły Jogi, oszczędzaj czas i zacznij publikować spójny, profesjonalny kontent!


Wyobraź sobie, że masz gotowe posty na pierwsze trzy miesiące 2023 roku,

stworzone dla Ciebie!


Będziesz mógł zająć się w pełni tym co kochasz, a jednocześnie podniesiesz swoją komunikację na wyższy poziom ... zacznij już dziś!


 

 Wiesz, jak pomóc swoim klientom i wiesz, że media społecznościowe to najlepszy sposób na rozpowszechnianie informacji, jednak trudno jest zostać zauważonym w dzisiejszym hałaśliwym świecie.
Twoje posty są ignorowane i wygląda na to, że nikt nie słucha lub, co gorsza, nikogo to nie obchodzi…

 Siła mediów społecznościowych jest niezaprzeczalna. Im lepiej komunikujesz się z odbiorcami, tym bardziej prawdopodobne jest, że ci zaufają i kupią od ciebie.
Aby rozwijać swój biznes, KAŻDEGO DNIA powinieneś dostarczać swoim odbiorcom wysokiej jakości treści!

 ALE bycie przedsiębiorcą to ciężka praca i już teraz masz wystarczająco dużo na głowie! Czujesz, że praca nad obecnością w mediach społecznościowych to praca na pełny etat: zwiększanie zaangażowania, znajdowanie nowych obserwujących, budowanie grona odbiorców i przekształcanie obserwujących w sprzedaż.
To czasem już na starcie praktycznie zabija twój entuzjazm do komunikowania się w mediach społecznościowych.


Media społecznościowe to jedno z najbardziej fenomenalnych narzędzi dla firm, ale tworzenie wysokiej jakości treści jest czasochłonne i wyczerpujące!

 Prawdopodobnie spędziłeś trochę czasu na blogach, filmach i forach, próbując uzyskać najlepsze wskazówki, jak gwałtownie zwiększyć swoją widoczność.
Problem polega na tym, że nic tak naprawdę nie pomaga…

Wielu przedsiębiorców przestaje tworzyć treści, ponieważ czują się przytłoczeni – ale ci, którzy odnoszą sukces, KAŻDEGO DNIA publikują wartościowe treści.

Zastanawiasz się, jak niektórzy mogą radzić sobie ze wszystkimi swoimi zadaniami i nadal zarządzać codziennym tworzeniem treści? Ludzie pomagają im rosnąć! Najlepsi WYNAJMUJĄ zespoły ekspertów do pracy z nimi: projektantów, pisarzy, menedżerów społeczności…
Nie próbują wszystkiego robić sami.Masz 3 scenariusze


Zatrudniasz eksperta

 Zatrudnienie eksperta będzie kosztować.  Nasze szablony zawierają wszystkie materiały potrzebne do rozwoju i zwiększenia sprzedaży w mediach społecznościowych.
 Te posty są tworzone dla profesjonalistów


Zajmujesz się tym sam

Rozwijanie się w mediach społecznościowych to praca na pełen etat. Możesz działać sam, próbując wymyślić wszystko od zera.

 Opanowanie mediów społecznościowych zajmie Ci dużo czasu i wysiłku.
 Oznacza to, że czasami czujesz się przytłoczony i nie publikujesz przez kilka dni.

Korzystasz z naszych szablonów

Możesz zapewnić sobie i twojej Marce zestaw już dziś TYLKO za 1 zł za post gwarantujący 3 miesiące treści, publikując 26 dni w miesiącu!
Czy jesteś gotowy, aby przestać zmagać się z tworzeniem kontentu

i zacząć odnosić sukcesy?


 Jak wiesz, aby być postrzeganym jako ekspert i budować zaufanie, dobrze jest publikować wartościowe treści w mediach społecznościowych.

 I wiesz, że odnoszący sukcesy przedsiębiorcy nie marnują czasu, próbując zrobić to wszystko samodzielnie, ale nie jesteś jeszcze gotowy do inwestowania tysięcy w agencję marketingową.

 Dobre wieści! „ Joga Social Media Kit” to wszystko, czego potrzebujesz, aby zbudować autorytet w mediach społecznościowych i zwiększyć sprzedaż.

 Zestaw zapewnia kompletne rozwiązanie spełniające Twoje potrzeby jako nauczyciela Jogi, ponieważ to nie tylko proste szablony, to 80 kompletnych postów całkowicie przygotowanych dla Ciebie!

 Oznacza to, że wykonaliśmy już CAŁĄ ciężką pracę za Ciebie.Jak to działa?
Tylko trzy proste kroki

1.Pobierz

Po sfinalizowaniu zakupu otrzymasz wiadomość e-mail z łączem umożliwiającym dostęp do szablonu Canva. Wszystkie z 80 postów są już gotowe; możesz opublikować je bezpośrednio. 

2.Dostosuj

Wszystkie posty można również w pełni dostosować, aby odzwierciedlały Twoją markę. Możesz łatwo zmieniać czcionki, kolory, obrazy i tekst. I zajmuje Ci to mniej niż pięć minut dziennie!

3.Publikuj

Codziennie udostępniaj swoje unikalne i wciągające treści, aby uzyskać większą widoczność, autorytet i obserwujących, co prowadzi do większej sprzedaży.

Co jest w pakiecie?
80 profesjonalnie zaprojektowanych dla Ciebie postów.

Wspaniale prawda? Zaoszczędzisz teraz mnóstwo czasu!

Twoje media społecznościowe są twoją
 Wizytówka...


 Ostatnie badania pokazują, że media społecznościowe są jednym z najważniejszych czynników, które Twoi klienci biorą pod uwagę przed wyborem Twojej firmy.
 Dzięki „ Joga Social Media Kit” będziesz postrzegany jako ekspert.

 Możesz łatwo zmienić obrazy, czcionki, kolory i inne elementy na komputerze lub telefonie, aby posty były niepowtarzalne.
 Zestaw jest tak intuicyjny, że używanie go jest bardzo proste..

To jest rozwiązanie dla Ciebie, jeśli :

 

Podejmowanie działań to jedyny sposób na uzyskanie rezultatów, których naprawdę pragniesz.

 Zrób sobie przysługę, nie przegap okazji, aby przenieść swój biznes na wyższy poziom.
 Im szybciej się rozwiniesz, tym szybciej odczujesz korzyści

Nazywam się Anja Choluy
Skutecznie wspieram przedsiębiorców w budowaniu komunikacji oraz pomagam im dotrzeć do odbiorców i przekształcić ich w lojalnych klientów.

 Wiem, że wyzwaniem jest zatrudnienie eksperta ds. mediów społecznościowych, dlatego stworzyłam

 „ Joga Social Media Kit ”.

 To materiały, których potrzebują profesjonalni trenerzy i konsultanci, przedsiębiorcy i marki osobiste aby wzmacniać swoją pozycję na rynku poprzez świadomą i profesjonalną komunikację oraz budować silną markę i (co najważniejsze) sprzedawać.Jestem w 100% dumna z naszego produktu i jestem pewna, że „ Joga Social Media Kit” pomoże Ci w podróży do mediów społecznościowych jako przedsiębiorcy.