• Twój koszyk jest pusty

C

zas odkryć swoje zasoby i zakomunikować światu swoją wartość!

Jesteś gotowa na totalną transformację siebie i

swojej Marki Osobistej?


 

Jesteś w dobrym miejscu

Jeśli to brzmi jak Twój umysł,

ac vehicula eros, sed dictum sapien. Donec dignissim porttitor ante, sit amet placerat dui. Donec mollis vel arcu et efficitur. Wyobraźsljvldejgortug;rskjb';xfgjbkp'srtigh[rogzbl;haggbd;flgvmdsl;igjh;odfvdflnghr.ltli-niriqa]dvpboghpo;jhl3a4w/.0b0r;/fd\
Gjn
;ep;oirgpser[0igt8-]=st=tyy-]ed9hbirpyoui3q=4rd0a9d-0vsikrisgb0widswuhaerkhtyph
sdfpiesorigthsfoaudyguawyrktgjdrtpgiuqwysft\dkl;igot][ujo94857 qsxghbp
kgehrgfyuavchljxfgnky;ulnjhgbwjedxcsyfpiobl;m,.yuljhngeyofvophln;ktyjhtgw0sdvopfklfjh
ljgieurygt8dsuvhdklh;nju[ptiergfuybhjokju[4]5tpreofivuhijoptpgobivfsfko[hnoibjkogk

 

Jestem Anja,


Zajmuję się psychologią komunikacji i pomogę Ci w totalnej transformacji siebie 

i Twojej Marki Osobistej|


 Od ponad 15 lat pracuję z Markami Premium budując strategię komunikacji w oparciu o tożsamość i zasoby. Za pomocą opracowanych przeze mnie metod oraz narzędzi do samodzielnej pracy, przygotuję Cię do wejścia na rynek oraz budowania i zarządzania komunikacją Marki, którą tworzysz. 

 

10 tygodniowy program
Totalnej Transformacji Twojej Marki Osobistej

 

Kompletny program

 

Przestrzeń dla pracy z umysłem


To część poświęcona Twojemu wnętrzu oraz tej części umysłu, która Tworzy blokady i ograniczenia i nie pozwala Ci w pełni realizować Twoich pomysłów.

To część, w której pracujemy nad Twoimi przekonaniami i programami aby to co do tej pory skutecznie blokowało Twój potencjał twórczy i biznesowy zamienić na wzmacniający mindset dzięki któremu ruszysz z miejsca i zaczniesz robić dokładnie to, co pozwoli zrealizować Twój plan, który od dawna dojrzewa w Twojej głowie.

Praca z Twoją Marką Osobistą


W tym module zajmiemy się transformacją Twojej Marki Osobistej. Nadamy jej charakter, tożsamy z Twoim zestawem wartości oraz stworzymy Identyfikację wizualną. Nauczysz się robić i retuszować swoje zdjęcia tak aby Tworzyły spójną komunikację.

Nauczę Cię obsługi programu Canva oraz wybranych  aplikacji do edycji zdjęć  i planowania postów na Instagramie. Dzięki tej kompleksowej wiedzy, będziesz mogła sama robić i obrabiać zdjęcia, planować posty, tworzyć rolki, a Twój profil zacznie wyróżniać się jakością i zyska unikatowy Styl.

 Sesja Zdjęciowa w Studio


Ukoronowaniem całego procesu będzie Twoja profesjonalna Sesja Zdjęciowa w Studio. 

Tak, jesteś na nią gotowa. Wewnętrznie i na zewnętrznie. Wiesz czego chcesz i wiesz jak to osiągnąć. Posiadasz do tego niezbędne narzędzia i umiejętności, a Twoja Marka Osobista wygląda dokładnie tak, jak sobie wyobrażałaś.

Odtąd już wszystko zależy od Ciebie.
 

W Programie dodatkowo  otrzymujesz


 

Kilka ciepłych słów

 
Monika Harwas

Natural make-up

Anja dosłownie dmuchnęła w moje skrzydła. Dostałam cały zestaw wiedzy i narzędzi żeby działać. Moja marka była już na rynku jednak potrzebowałam zmiany i nowego spojrzenia na to czym się zajmuję.
Od spotkania z Anją jestem w stanie sama tworzyć kontent. Znam się dosłownie na wszystkim czego potrzeba do budowania własnej Marki Osobisatej w internecie.

 

Nissium

£10/mo

Lorem ipsum
Ac vehiclur
Dignissim porttitor
Amet placerat dui
Donec mollis vel arcu
Sed dictum sapien

Porttitor

£15/mo

Lorem ipsum
Ac vehiclur
Dignissim porttitor
Amet placerat dui
Donec mollis vel arcu
Sed dictum sapien
 

Morbi in sem

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec odio. Quisque volutpat mattis eros. Nullam malesuada erat ut turpis. Suspendisse urna nibh, viverra non, semper suscipit, posuere a, pede.

 

01'

Zaczniesz od siebie.

02'

Wspólnie dokonamy transformacji Twojej Marki Osobistej , tak byś mogła w pełni realizować swój kreatywny i biznesowy talent.

03'

Zrealizujemy Twoją Sesję zdjęciową, która będzie pracować dla Ciebie komunikując światu kim jesteś i co możesz zrobić dla innych.

 

Zapisz się na majową edycję,

Skontaktuj się ze mną i dowiedz się, co czeka Cię w procesie 

10 tygodniowej transformacji.

i.